Automobilių komponentų gamybos bendrovė „Magna International Inc.“ Sanderlende, Didžioji Britanija, esančioje gamykloje pradėjo gaminti palengvintas penktąsias dureles iš termoplastiko, skirtas trečiosios kartos „Nissan Qashqai” automobiliams.
Pranešime spaudai Kanados bendrovė pažymėjo, kad naujoje gamyboje naudojamos pažangios technologijos, pavyzdžiui, robotizuotos klijavimo darbo vietos, pažangios optinės kontrolės sistemos ir ultragarsinis sandarumo testavimas.
Šiuo metu gamykloje dirba 280 darbuotojų.
www.plastics.ru
Europos automatinio identifikavimo ir mobilumo asociacija (AIM) pasirašė partnerystės sutartį su pasauline plastiko tvaraus vystymo grupe „Alliance to End Plastic Waste“ dėl bandymų vykdymo pagal „Holygrail 2.0“ iniciatyvą, kurios tikslas yra sukurti inovatyvias plastiko taros atliekų rūšiavimo pagal polimero tipą technologijas, panaudojant skaitmeninius vandens ženklus.
Rūšiavimo įrenginio prototipas pusiau pramoninių bandymų etape bus įdiegtas unikalioje energijos gamybos įmonėje „Amager“ Kopenhagoje. Planuojama patikrinti apie 125 tūkstančius pakuočių.
Bus testuojami įvairūs parametrai, pavyzdžiui, sistemos veikimo greitis ir tikslumas, taip pat atliekami atsparumo testai, siekiant garantuoti, kad sistema galės pilnai atlikti pakuočių atliekų su skaitmeniniais vandens ženklais rūšiavimo operacijas.
Pažymima, kad ekologiško plastiko ir jo perdirbimo poreikis kiekvienais metais vis auga. Naftos ir chemijos produkcijos gamintojai ir pakuočių gamintojai taip pat padarė didelę pažangą, kad jų gaminama produkcija būtų tinkama perdirbimui. Tačiau pagrindinė našta vis dar tenka vartotojams.
Agentūra pažymi, kad vartotojai turi rūšiuoti savo plastiko atliekas ir dėti jas į šiukšlių dėžes, kurios skirtos perdirbamo plastiko rūšiai. Šis procesas dažnai sukelia žmogiškąsias klaidas ir perdirbimo įmonėse reikalauja papildomų išteklių, kad atliekos būtų tinkamai išrūšiuotos.
„Holygrail 2.0“ iniciatyva numato greitesnį rūšiavimo procesą perdirbimo įmonėse. Vartojimo prekių pakuotės turės skaitmeninius vandens ženklus, kuriuose bus informacija apie pakuotės tipą, medžiagą ir naudojimą. Po to, kai kamera nuskaitys vandens ženklą, pakuotė bus nukreipta į atitinkamą rūšiavimo srautą.
Prie „Holygrail 2.0“ iniciatyvos per du metus prisijungė 130 bendrovių, tarp kurių yra naftos ir chemijos produkcijos gamintojai, plastiko gamintojai ir kasdieninės paklausos prekių gamybos bendrovės.
www.plastics.ru
Kolorado valstijos universiteto mokslininkai sukūrė plastiką, kuris perdirbdamas sugeba išlaikyti pradines savybes. Jį galima lengvai suskaidyti į cheminius „statybinius elementus“ ir vėl iš likusių elementų, surinkti kitą produktą, skelbia „Science Advances“.
Plėtra padės sumažinti plastiko atliekų kiekį. Kasmet pasaulyje pagaminama daugiau nei 300 milijonų tonų plastiko, tačiau tik nedidelė dalis (JAV - apie 10%) yra perdirbama. Likusi dalis patenka į sąvartynus, sudeginama ar patenka į aplinką.
Viena iš daugelio problemų yra ta, kad plastiką sunku transformuoti, o procesai, paprastai naudojami senai medžiagai perdirbti, silpnina jo cheminę struktūrą. Perdirbtas plastikas tinka tik šiurkščiams ir menkaverčiams daiktams, pavyzdžiui, gatvių suolams ir šiukšliadėžėms.
Nauja medžiaga, vadinama PBTL, yra pagaminta sujungiant cheminius statybinius blokus. Dėl savo tvirtumo ir stabilumo jis tinka pakavimui, sporto įrangai, automobilių dalims, statybinėms medžiagoms ir kitiems gaminiams.
Tuo pačiu metu, pašildžius iki 100 laipsnių Celsijaus ir esant katalizatoriui, medžiaga per dieną suyra į pradinius „blokus“, kuriuos galima pakartotinai surinkti į kitą produktą, neprarandant eksploatacinių savybių. Tiesa, prieš tai jį teks atskirti nuo kitų rūšių plastiko, patikslino kūrimo autoriai.
Mokslininkai anksčiau pranešė, kad Atlanto vandenyne gali būti iki 20 milijonų tonų plastiko. To pakanka tūkstančiui konteinerių pakrauti.
Ar girdėjote apie 3D spausdinimą? vadinama plačiau „Priedų gamyba“, kaip ji pakeitė daugelį pramonės šakų, kurios naudoja tradicines technologijas, tokias kaip liejimas. Šiandien dantų gaminiai gali būti gaminami naudojant priedų technologiją odontologijai reikalingu tikslumu.
Šie dantų gaminiai pakeičia žmogaus dantis dėl daugelio priežasčių, kodėl implantai egzistavo dešimtmečius: liga, laikui bėgant ėduonis, sportinės traumos ir nelaimingi atsitikimai. Dantys, pagaminti iš polimerų mišinio, yra pritvirtinti prie „dantų protezų pagrindo“ ir leidžia pacientams atgauti okliuzijos paviršių, kosmetinę išvaizdą ir gyvenimo kokybę - to gali nepakakti susidūrus su dantų problemomis.
Šiuo metu pasaulyje išbandomas platus šiuolaikinių odontologinių gaminių, pagamintų naudojant pažangiausias priedų technologijas, asortimentas. Šie skaitmeniniai odontologijos produktai yra gaminami iš tų pačių polimerų, kuriuos dažnai matome daugeliui kasdienių gaminių: poliakrilo ir polivinilo esterių, polistirolo ir polikarbonatų, ir tai tik keletas iš jų. Taigi, kaip matome, polimerai odontologijoje pateikiami labai, labai rimtai.
Taip pat svarbu suprasti, kad šiuolaikiniams pokyčiams galioja tos pačios griežtos taisyklės ir standartai, kaip ir visiems kitiems medicinos gaminiams, įrankiams, medžiagoms.
Dantų polimerai turi turėti tam tikras paviršiaus savybes, kurios turi būti saugios, patvarios ir tinkamos naudoti kosmetiniu požiūriu. Kūrėjai tiria ir testuoja dantų polimerus, kad nustatytų spalvą, poringumą, stiprumą, standumą, lūžių savybes, poliravimą, likusio monomero ir plastifikatoriaus apribojimus, taip pat sorbcijos ir tirpumo vandenyje apribojimus.
Indijoje iš sugauto plastiko vandenyje jau nutiesta 34 000 kilometrų kelių,
Tai tapo įmanoma dėl Keralos žuvininkystės ministro J. Mercicutti Ammos parengto plano, rašo Pasaulio ekonomikos forumas.
Anot leidinio, jai vadovaujant valstybinė vyriausybė pradėjo kampaniją pavadinimu „Švari jūra“, kuri moko žvejus rinkti plastiką ir grąžinti jį į krantą.
Šis poreikis atsirado todėl, kad kiekvienas iš 1,3 milijardo Indijos gyventojų per metus sunaudoja apie 11 kg plastiko - didžioji jo dalis patenka į Indijos vandenyną ir Arabijos jūrą. Dėl to šios atliekos kenkia žuvims ir kitiems vandens gyventojams.
Pagal planą per pirmuosius 10 mėnesių žvejai iš Arabijos jūros pagavo apie 25 tonas plastiko, įskaitant 10 tonų plastikinių maišelių ir butelių.
Žvejai visas šias atliekas išvežė į sausumą, kur jos buvo susmulkintos ir perdirbtos į kelio paviršiaus medžiagas. Dėl šios priežasties minėtus 34 tūkstančius kilometrų kelių taip pat buvo galima sukti „plastikine“ danga. Daugelis jų yra vietinės reikšmės.
Verta paminėti, kad tokia danga tampa vis populiaresnė, nes ji daro kelius atsparesnius Indijos karščiui. Plastikinių kelių lydymosi temperatūra yra apie 66 ° C, palyginti su 50 ° C įprastais keliais.
Perdirbto plastiko naudojimas yra pigesnė alternatyva įprastiems plastikiniams grindinio priedams. Kiekviename plastikinio kelio kilometre sunaudojamas milijonas plastikinių maišelių, o tai sutaupo apie toną asfalto. Kiekvienas kilometras kainuoja apie 8% pigiau nei įprastas kelias.
Edinburgo universiteto Škotijoje mokslininkai išrado būdą, kaip sukurti sintetinius biopolimerus gyvos ląstelės viduje. Straipsnis apie tai paskelbtas žurnale „Nature Chemistry“, praneša Phys.org.
Kaip pažymėjo tyrėjai, anksčiau buvo manoma, kad sintetiniai polimerai negali būti sukurti ląstelių viduje, tačiau jie savo laboratorijoje sugebėjo įrodyti priešingai.
Mokslininkai į žmogaus ląsteles įtraukė molekules, kurios esant šviesai skatina deguonies radikalų ir kitų reaktyviųjų medžiagų susidarymą. Be to, į ląstelių kultūras buvo tiekiami biologiškai suderinami monomerai.
Po to kultūros buvo veikiamos ultravioletinių spindulių, dėl kurių susidarė laisvieji radikalai. Pastarieji reagavo su monomerais ir iš jų sukryžiavo polimerą.
Mokslininkai pažymi, kad kai kurie polimerai buvo fluorescenciniai, sudarė nanodaleles ir netgi pakeitė ląstelių elgesį ir judėjimą.
Jų nuomone, darbo rezultatai padės plėtoti naują cheminės biologijos sritį. Be to, planuojama išsamiai ištirti polimerų poveikį ląstelių kultūroms.
Tai 3-oji tarptautinė specializuota polimerinių medžiagų, gamybos įrangos ir plastikinių gaminių gamybos technologijų paroda
Renginio datos: 2019 m. Rugsėjo 17 d. - 2019 m. Rugsėjo 20 d
Renginio vieta: Futbolo arena (Minskas, Baltarusija)
Tema: Pramonė
Organizatoriai: „Expoforum“
Polimerinių medžiagų, technologijų ir jų taikymo paroda.
Parodos teminiai skyriai:
• Polimerų gamybos ir perdirbimo mašinos, įranga, technologijos
• Žaliavos ir papildomos medžiagos polimerų gamybai
• Gaminiai iš polimerinių medžiagų ir gumos, jau paruošti gaminiai
• Įvairios paslaugos polimerų pramonėje.
Prekybos tinklas „Iki“ artimiausiu metu visiškai atsisakys vienkartinių plastiko indų ir šiaudelių. Kiti didieji prekybos tinklai tai padarys iki 2021 m. vidurio, kai Lietuva privalės galutinai įgyvendinti Europos Sąjungos (ES) direktyvą ir sumažinti vienkartinių plastiko gaminių naudojimą.
Tinklas „Iki” 2021 metų palaipsniui vienkartinius plastikinius gaminius išims iš rinkos ir pasiūlys alternatyvius variantus iš perdirbamų medžiagų – popieriaus, cukranendrių, kanapių ir panašiai.
Didžiausias Baltijos šalyse prekybos tinklas „Maxima“ pranešė, kad plastiko indais, šiaudeliais bei maišeliais jau nebeprekiauja Kuršių Nerijoje, o iki 2021 metų pamažu jų atsisakys visose tinklo parduotuvėse.
Šiemet priimta ES direktyva numato, kad iki 2026 m. būtina gerokai sumažinti plastiko maisto taros ir gėrimų indelių su kamšteliais ir dangteliais suvartojimą.
Primename, kad Lietuva, kaip ir kitos ES šalys, direktyvos nuostatas į nacionalinę teisę turi perkelti per dvejus metus – iki 2021 m. birželio.
2019 m. Balandžio 12 d. Sankt Peterburge vyks 2-oji tarptautinė konferencija „Rotacinis liejimas“, kurioje dalyvaus ekspertai iš Australijos, Vokietijos, Italijos, Kazachstano, Kanados, Rusijos, JAV, Prancūzijos ir kitų šalių.
Ekspertai keisis modernaus polimerų perdirbimo patirtimi, aptars išlaidų optimizavimo ir gamybos saugos klausimus, įvertins rotacinio formavimo galimybes pramonės ir buities reikmėms bei kraštovaizdžio tvarkymo sektoriui.
Šiandien Rusijoje yra apie 60 gamyklų, kurios naudoja rotacinio liejimo (rotomolding) gamyboje. Tuo pat metu šalyje nėra nei vienos žinių bazės apie rotacijos procesus, nei pakankamas vietinių žaliavų ir įrangos tiekėjų skaičius, o specialistai yra priversti greitai periimti savo užsienio kolegų patirtį, pažymėjo Rusijos rotacinio liejimo asociacija ir NVS.
Norėdami užpildyti spragas, užmegzti bendradarbiavimą su kitų šalių atstovais, parodyti Rusijos specialistams svarbiausių pasaulio ekspertų žinias ir patirtį, rengiama tarptautinė konferencija „Rotational Molding“, kurią rengia asociacija.
Pirmą kartą konferencijoje bus surengta pramonės lyderių įrangos, žaliavų, priedų ir susijusių medžiagų, skirtų puvimui, paroda. Parodos svetainėje bus pristatoma gamintojų ir tiekėjų veikla, kuri padės dalyviams patekti į tarptautinę tiekimo grandinę.
Verslo programa suvienys pagrindinius pramonės ekspertus, kurie kalbės apie rotoformo technologijas, įrangos modernizavimą, technologinių procesų optimizavimą ir naujas galimybes.
Geriausio europinio dizaino rotacinio formavimo pramonėje pavyzdžius kolegoms pateiks Europos rotacinio liejimo asociacijos (ARMO) valdybos pirmininkė Katya Zoppetti. Tai parodys produktus, kurie yra paklausūs turtingų klientų ir yra naudojami projektavimo namuose.
Konferencijoje kalbės Australazijos (ARMA), Tarptautinės rotacinio liejimo asociacijos (ARM), „Rotoconnect“ (Australija), „Flexahopper Plastics“ (Kanada), „Total“ (Prancūzija), „Sabic“ (Rusija), „MatrixPolymers“ (Jungtinė Karalystė) ir kt.
Konferencijoje kviečiami dalyvauti Sankt Peterburgo administracijos atstovai - tobulinimo komitetas, Investicijų komitetas, Pramonės politikos ir inovacijų komitetas, taip pat specializuotų mažmeninės prekybos tinklų atstovai: IKEA, „Maxidom“, Leroy Merdlin, OBI.
2019 m. Gegužės 28 - 31 d
Kielce, Lenkija
Nuoroda į Tinklalapį:
https://www.tradefairdates.com/Plastpol-M4234/Kielce.html
„Plastpol“ yra didžiausia plastikinių medžiagų perdirbimo paroda Rytų Europoje.
Mugėje tradiciškai bus pristatoma plastikų apdirbimo įranga, staklės, formos ir įrankiai, įvairių rūšių polimerai, komponentai, perdirbimo technologijos ir informacinės sistemos, naudojamos plastikų perdirbimo sektoriuje.
Paroda rengiama kiekvienais metais nuo 1997 m. PLASTPOL kasmet tampa vis didesnis ir jau yra vienas pagrindinių plastinių renginių kalendoriaus renginių. 50% cheminių žaliavų eksportuotojų parodo didelį susidomėjimą. Paroda kasmet sutraukia daugiau nei 13 000 lankytojų iš daugiau nei 20 pasaulio šalių.
Parodos temos:
• Plastikų apdirbimo technologijos
• Įranga plastikų apdirbimui
• pakavimo sritis
• Polimerinių gaminių pramoninis dizainas
• Žaliavos
• Gumos perdirbimas
• PerdirbimasKinijoje gyvena rekordinis skaičius žmonių, ir tokia didelė gyventojų dalis labai daug šiukšlina. Dabar šalis kenčia nuo plastikinių šiukšlių, o valdžia turi imtis įvairių gudrybių. Verta pavydėti miesto administracijos išradingumo - dabar plastikinius butelius galima atiduoti mainais už bilietą metro.
Pekino metro gidas keleiviams siūlo sumokėti už metro tuščiais plastikiniais buteliais. Tokiu būdu jie galės prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sutaupyti kelionėms.
Tokie taromatai moka už kiekvieną buteliuką nuo 0,1 iki 0,5 juanio, taigi pakaks 20 butelių, kad pilnai sumokėtumėte už vieną kelionę metro.
Paėmęs buteliuką, prietaisas suspaudžia indą taip, kad jo dydis vėliau būtų tik trečdalis viso originalo. Kasdien priimami buteliai siunčiami į perdirbimo įmones.
Keturios plastikinių konteinerių surinkimo automatai kol kas įrengti tik dviejose Pekino metro stotyse. Bet tai tik pirmas žingsnis. Artimiausiu metu automatai pasirodys kitose Pekino metro stotyse. Juos taip pat galite įdiegti autobusų stotelėse ir kitose vietose.
Plastikinių butelių automatinio surinkimo idėja priklauso įmonei „Incom“. Jos vadovybė praneša apie planus ateityje patekti į užsienio rinkas, galbūt netrukus mus pasieks?
Jei Jums liepia eiti ir atnešti ką nors, atneškite superkritinį skystį - medžiagą, kurios būsena skiriasi nuo tos, kurios mokoma mokykloje: tai nėra tiksliai dujos, ne visai skysta, ne kieta ir ne plazma. Virš kritinio taško esant temperatūrai ir slėgiui, medžiaga tampa tanki, kaip skystis, tačiau joje esančios molekulės juda taip pat greitai, kaip dujose; skysčiams būdingas paviršiaus įtempis, jis išnyksta - apskritai būsena keista ir įdomi.
Turbūt naudingiausia superkritinio skysčio savybė yra jo sugebėjimas ištirpti tai, kas normaliomis sąlygomis netirpsta jo komponentuose. Ši savybė ilgą laiką naudojama naftos perdirbimo ir lengvojoje pramonėje. Į superkritinę terpę patenka skystas arba kietas substratas, ir viskas, kas joje gali ištirpti, daroma taip lengvai. Tuomet pasikeičia sąlygos: mažesnis slėgis ir (arba) temperatūra; superkritinis skystis pereina į dujinę būseną, jame ištirpusios medžiagos nusėda. Visų pirma su superkritinio anglies dioksido pagalba parfumerijoje gaukite kavos be kofeino ir eterinių aliejų.
Vandenį atstumiantis audinys, pagamintas bandomajame augale, buvo naudojamas gaminant moteriškus marškinius jauno rusų prekės ženklo „Lavlan“ kolekcijai. Kasdieniam dėvėjimui idealūs yra vandenį atstumiantys audiniai: polimerinė danga įvynioja kiekvieną medvilnės pluoštą (ar bet kurį kitą audinį) nekeisdama tekstūros. Medvilnė išlieka medvilnė: ji lengvai praeina orą, iš jos teka tik vanduo, kiti teršalai lengvai pašalinami.
Nauja technologija sudomins baldų apmušalų, darbo drabužių, sportinės ir kelioninės įrangos gamintojus. Kai technologija bus pritaikyta pramonės poreikiams, dėl superkritinio CO2, hidroizoliacija vartotojams taps pigesnė ir saugesnė aplinkai.
Lėtai, bet užtikrintai, visose pasaulio vietose populiarėja atskiro atliekų surinkimo poreikis.
Ir mes įgyvendinome šį žingsnį savo įmonėje.
Sunkiausias dalykas pradžioje - nuo ko pradėti? Kaip įgyvendinti atskirą šiukšlių rinkimą biure?
Pirmasis mūsų žingsnis buvo sumontuoti plastikinį konteinerį, tada darbuotojams paaiškinome, kurias atliekas dėti, ir, svarbiausia, kodėl tai svarbu.
Darbuotojų reakcijos buvo skirtingos:
- "... iš pradžių buvo sunku priprasti prie šio įpročio, bet dabar man tai tapo norma ...";
- „... iš pradžių tai buvo neįprasta, bet paskui tai tiesiog tampa įpročiu ...“;
- "... man patiko rūšiuoti šiukšles, net įdomu ...";
-“ ... jei sąžiningai, aš esu labai tingus žmogus ir niekada nedaryčiau to, kas man yra sunku ir neįdomu. Tačiau atskirai surinkti šiukšles tikrai lengva ... “.
Mes suprantame, kad rūšiuojame atliekas sau ir tik sau, o ne perdirbimo įmonėms ar eksperimentui mūsų įmonėje.
Šiukšlių sąvartynai yra visos planetos laiko bomba. Anksčiau ar vėliau žmonės nustos ignoruoti šią problemą ir supras, kad atskiras rinkinys yra jų asmeninių interesų labui.
Mes jau pradėjome, o Jūs?
Žmonės vis labiau rūpinasi savo sveikata ir vis dažniau užduoda klausimą, ar kenksminga gerti iš plastiko?
Taigi, jūs perkate vandenį plastikiniame butelyje. Kas vyksta, kokios kenksmingos medžiagos patenka į Jūsų organizmą? Ar jiems apsinuodijimas? Ar sukelia vėžį?
Jums nėra dėl ko nerimauti, nes priešingu atveju plastikiniai indai seniai būtų buvę uždrausti. Yra daugybė prielaidų ir hipotezių, teigiančių, kad įvairių rūšių plastikai kontaktuodami su vandeniu sukelia kancerogeninių junginių patekimą į skystį, tačiau tiesioginių įrodymų apie tai nėra.
Šios srities tyrimai glaudžiai susiję su JAV maisto ir vaistų administracija (FDA). Šiuo metu mokslininkai atrado, kad bisfenolis A (C15H16O2) yra vienas iš pagrindinių plastiko komponentų. Įrodyta, kad kaitinant ar ilgą laiką laikant maistą inde, kuriame yra bisfenolio A, jis iš tikrųjų patenka į maistą ir gali sukelti rimtą apsinuodijimą, visų pirma, pažeisti hormoninę funkciją ir sumažinti lytinių hormonų bei hormonų, kuriuos gamina skydliaukė, kiekį.
Todėl daugelyje pasaulio šalių po pranešimo paskelbimo bisfenolio A turinčius plastikus buvo draudžiama naudoti kūdikių maisto konteineriuose ir šėrimo buteliuose. Remdamiesi savo vietiniais tyrimais, 1997 m. Jie atsisakė bisfenolio Japonijoje.
Taip pat yra nemažai tyrimų šia tema. Vis dėlto visi rezultatai verčia daryti vieną išvadą: vandenį ir maisto produktus galite laikyti plastike. Bet ne per ilgai (skirtingiems plastikams - skirtingi terminai). Ir jūs neturėtumėte jo visiškai šildyti, ypač aukštesnėje nei 60 ° C temperatūroje.
Ir atminkite, pagrindinę taisyklę - „išgėrę iš vienkartinio plastikinio butelio, išmeskite į specialų šiukšlių konteinerį!“.
Pakartotinai panaudojant plastikinius butelius, yra įbrėžimų ir įtrūkimų, kurie yra gana jauki vieta bakterijoms gyventi - kaip ir pjaustymo lenta virtuvėje.
Įmonė UAB „VIPOLIS“ siūlo gamintojo SABIC aukšto slėgio polietilieną SABIC LDPE 2402H3W.
SABIC LDPE 2402H3W yra aukšto slėgio polietileno plėvelės prekės ženklas, gaminamas vamzdinio tipo reaktoriuje. Prekės ženklo tankis yra 924 kg / m3, o lydymosi srautas (MFR, 2,16 kg, 190 ° C) yra 2,5 g / 10 min., Ir jis yra labai gerai išgaunamas. Atsižvelgiant į tai, nurodyta medžiaga gali būti naudojama plonoms plėvelėms (įskaitant termiškai susitraukiančias plėveles) gaminti rankovių metodu. Prekės SABIC LDPE 2402H3W taip pat puikiai tinka suvirinti ir teikia didelio stiprio suvirinimo siūlus, kurie leidžia jį naudoti gaminant plėveles pakuočių gamybai (taip pat ir greitųjų geležinkelių linijose). Didelis ženklo sklandumas leidžia jį naudoti gaminant plėveles (tiek viensluoksnes, tiek daugiasluoksnes), naudojant plokščiosios plokštės metodą.
Prekės SABIC LDPE 2402H3W sudėtyje yra funkcinių priedų - antiblokavimo ir slydimo priedų, kurie naudojami norint sureguliuoti susidariusių plėvelių trinties koeficientą.
Plėvelės, gautos iš SABIC LDPE 2402H3W, turi aukštesnį paviršiaus blizgesio lygį, palyginti su analogais.
Prekės SABIC LDPE 2402H3W sudėtyje yra nedaug gelių, kurie palengvina jo apdorojimą ir pagerina gaunamų plėvelės gaminių kokybę. Apdorojimo parametrų atžvilgiu medžiaga mažai skiriasi nuo kitų rinkoje siūlomų LDPE rūšių. Medžiaga gali būti apdorojama naudojant standartinę įrangą, skirtą LDPE apdorojimui, o kalbant apie SABIC LDPE 2402H3W prekės ženklo naudojimą, procesoriui nereikia žymiai koreguoti proceso parametrų ir keisti įrangos parametrų.
SABIC LDPE 2402H3W prekės gali būti naudojamos tiek viensluoksnėms, tiek daugiasluoksnėms plėvelėms gaminti - tiek grynos formos, tiek sumaišytoms su kitais polimerais (LLDPE, HDPE), kad plėvelei būtų suteiktos specifinės savybės. SABIC LDPE 2402H3W medžiaga taip pat gali būti naudojama padidinant kitų medžiagų (pvz., LLDPE ar metaloceno PE) perdirbimo stabilumą ruošiant plėvelinius gaminius.
Mūsų klientai sėkmingai yra išbandę SABIC LDPE 2402H3W ir naudojami šiąmedžiagą, išgavo įvairaus storio plėveles, pasižyminčias geromis stiprumo ir optinėmis savybėmis.
Prekės SABIC LDPE 2402H3W daugeliu atvejų gali būti naudojamas kaip alternatyva gerai žinomam SABIC LDPE HP2023JN. Palyginti su kitu populiariu prekės ženklu SABIC LDPE 2102N3W, prekės ženklas SABIC LDPE 2402H3W pasižymi didesnėmis stiprumo savybėmis, didesniu tvirtumu, taip pat geresnėmis optinėmis savybėmis.
Medžiaga pasižymi dideliu grynumu ir yra sertifikuota sąlyčiui su maisto produktais pagal Europos standartus.
Jei jus domina SABIC LDPE 2402H3W medžiaga, galite ją užsisakyti bandymams iš UAB „VIPOLIS“. Jei reikia, mūsų specialistai suteiks jums reikiamą informaciją, kad medžiagos būtų efektyviausiai naudojamos jūsų gamyboje.
Įmonė UAB „VIPOLIS“ siūlo gamintojo SABIC linijinį žemo tankio polietilieną SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026.
Tokios markės puikiai tinka tiems procesams, kuriuose būtina užtikrinti aukštą polimero lydalo sklandumą, ypač liejimo procese.
Prekės SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 yra plačiai naudojami dangtelių, plataus vartojimo prekių, namų apyvokos reikmenų ir automobilių gaminių gamybai.
SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 markės pasižymi unikaliu savybių deriniu - geru apdorojimu (įskaitant mažą klampumą), dideliu elastingumu, atsparumu smūgiams, atsparumu šalčiui, atsparumu įtrūkimams, geromis optinėmis savybėmis.
Mažas SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 klasių lydymosi klampumas leidžia šių polimerų lydymą greičiau ir efektyviau įpurkšti į formą, o tai sumažina formavimo ciklo trukmę ir sumažina perdirbimo įrangos apkrovą - lydalo įpurškimas gali būti atliekamas esant mažesniam slėgiui. Dėl to žymiai padidėja bendras gamybos proceso efektyvumas.
Prekės SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 pasižymi dideliu elastingumu, todėl yra atsparios smūgiams. Šios prekės yra atsparios šalčiui, iš jų pagaminti produktai gali būti naudojami lauke net esant žemai temperatūrai. Šiuo atžvilgiu kai kuriose srityse SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 prekės gali būti naudojamos kaip alternatyva kitoms medžiagoms, tokioms kaip atsitiktinis kopolimeras ir blokinis kopolimeras PP. Palyginti su pastaruoju, LLDPE klasės turi mažesnį standumą, tačiau tuo pat metu daug didesnį atsparumą smūgiams (ypač esant neigiamoms temperatūroms).
Be to, SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 taip pat gali būti naudojami junginių gamybos procesams, skirtiems gaminti koncentratus ir kompozicijas. Didelis šių medžiagų sklandumas labai palengvina įvairių priedų ir dažiklių pasiskirstymą juose, todėl galima nuolat gauti aukštos kokybės koncentratus.
SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 prekes gamintojas tiekia granuliuotomis formomis, tačiau sudėtingesnėms medžiagoms dažnai yra patogiau naudoti miltelius. Klientų patogumui mes taip pat siūlome šių žaliavų malimo paslaugas, taip pat žaliavą galime tiekti tiek granuliuotos, tiek miltelių pavidalu. Perdirbėjai, kurie neturi savo šlifavimo įrangos, gali naudotis mūsų įmonės paslaugomis ir įsigyti žaliavų, paruoštų mišinio paruošimo procesui.
SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 prekės buvo sėkmingai išbandytos UAB „VIPOLIS“ klientų, užsiimančiose tiek liejimo formavimu, tiek jų kompozicijų gaminimu. Naudodami šią žaliavą, perdirbėjai galėjo gauti produktus, turinčius unikalų savybių derinį įvairioms reikmėms.
Jei jus domina SABIC LLDPE M200024 ir SABIC LLDPE M500026 prekės, galite jas užsisakyti šiandien iš UAB „VIPOLIS“ bandymams. Jei reikia, mūsų specialistai suteiks jums reikiamą informaciją, kaip efektyviausiai naudoti medžiagas Jūsų gamyboje.