Rotacinis liejimas: 2-oji tarptautinė pagrindinių pramonės gamintojų konferencija ir paroda

2019 m. Balandžio 12 d. Sankt Peterburge vyks 2-oji tarptautinė konferencija „Rotacinis liejimas“, kurioje dalyvaus ekspertai iš Australijos, Vokietijos, Italijos, Kazachstano, Kanados, Rusijos, JAV, Prancūzijos ir kitų šalių.

Ekspertai keisis modernaus polimerų perdirbimo patirtimi, aptars išlaidų optimizavimo ir gamybos saugos klausimus, įvertins rotacinio formavimo galimybes pramonės ir buities reikmėms bei kraštovaizdžio tvarkymo sektoriui.

Šiandien Rusijoje yra apie 60 gamyklų, kurios naudoja rotacinio liejimo (rotomolding) gamyboje. Tuo pat metu šalyje nėra nei vienos žinių bazės apie rotacijos procesus, nei pakankamas vietinių žaliavų ir įrangos tiekėjų skaičius, o specialistai yra priversti greitai periimti savo užsienio kolegų patirtį, pažymėjo Rusijos rotacinio liejimo asociacija ir NVS.

Norėdami užpildyti spragas, užmegzti bendradarbiavimą su kitų šalių atstovais, parodyti Rusijos specialistams svarbiausių pasaulio ekspertų žinias ir patirtį, rengiama tarptautinė konferencija „Rotational Molding“, kurią rengia asociacija.

Pirmą kartą konferencijoje bus surengta pramonės lyderių įrangos, žaliavų, priedų ir susijusių medžiagų, skirtų puvimui, paroda. Parodos svetainėje bus pristatoma gamintojų ir tiekėjų veikla, kuri padės dalyviams patekti į tarptautinę tiekimo grandinę.

Verslo programa suvienys pagrindinius pramonės ekspertus, kurie kalbės apie rotoformo technologijas, įrangos modernizavimą, technologinių procesų optimizavimą ir naujas galimybes.

Geriausio europinio dizaino rotacinio formavimo pramonėje pavyzdžius kolegoms pateiks Europos rotacinio liejimo asociacijos (ARMO) valdybos pirmininkė Katya Zoppetti. Tai parodys produktus, kurie yra paklausūs turtingų klientų ir yra naudojami projektavimo namuose.

Konferencijoje kalbės Australazijos (ARMA), Tarptautinės rotacinio liejimo asociacijos (ARM), „Rotoconnect“ (Australija), „Flexahopper Plastics“ (Kanada), „Total“ (Prancūzija), „Sabic“ (Rusija), „MatrixPolymers“ (Jungtinė Karalystė) ir kt.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti Sankt Peterburgo administracijos atstovai - tobulinimo komitetas, Investicijų komitetas, Pramonės politikos ir inovacijų komitetas, taip pat specializuotų mažmeninės prekybos tinklų atstovai: IKEA, „Maxidom“, Leroy Merdlin, OBI.

Atgal